PRZESTRZEŃ

Centrum Łaźni stanowi przestronna, jasna kawiarnia, w której gości obsługuje wyjątkowy zespół. Czym się wyróżnia? Uśmiechem, zaangażowaniem i otwartością. To osoby z różnym stopniem niepełnosprawności, które każdego dnia pokonują swoje ograniczenia, podejmują nowe wyzwania i inspirują do działania.

Przestrzeń główna Łaźnia. Na obrazku widać bar oraz kilka stołów, część z nich okrągłych, razem z krzesłam.
Na zdjęciu widać menu kawiarni Łaźnia.

MENU

Skoro kawiarnia, musi być kawa! Taka jak lubisz – czarna, z puszystą pianką albo z roślinnym mlekiem. Zawsze świeżo mielona i dostarczana z lokalnej palarni. W ofercie mamy także wybór aromatycznych herbat w kilku smakach, napojów czy lemoniad z sezonowymi owocami i ziołami.

 

Codziennie przygotowujemy słodkie desery i zdrowe lunche, nierzadko w wegańskiej wersji. Często pytacie o nasze ciasta – je też wypiekamy na miejscu!

WODA BEZ OGRANICZEŃ

Na naszym barze zawsze stoją dzbanki ze świeżą wodą. Poczęstuj się i pij bez ograniczeń. Jeśli przyjdziesz ze swoim czworonogiem (serdecznie zapraszamy!), zapewnimy mu miseczkę, z której także będzie mógł się napić.

Na obrazku widać ręce osoby pracującej za barem w Kawiarni Łaźnia.
Na obrazku widać osoby biorące obiad ze stołu cateringowego.

CATERING

Przy okazji organizacji wydarzeń w Łaźni, zajmujemy się także obsługą cateringową. Dzięki temu nie musisz martwić się o przekąski w czasie konferencji, festiwali czy różnego rodzaju spotkań. Lubisz naszą kuchnię, ale prowadzisz event w siedzibie swojej firmy czy organizacji? Żaden problem – dostarczymy zamówienie pod wskazany adres.

Kawiarnia Łaźnia

Koński Kierat 14-15

 

70-563 Szczecin

 

91 881 25 72

 

kooperatywa@laznia.org

Formularz kontaktowy

     

    Pokaż mapę
    Mapa pokazująca drogę do CIS Łaźnia.
    kooperatywa_laznia_w
    logosy_fpa